LPG Montajı Kayseri

Altınoğlu LPG Montaj Tamiri
Servislerimizde karbüratörlü , enjeksiyonlu ve direk enjeksiyonlu araçlarınız için LPG (Otogaz)dönüşüm hizmeti verilmektedir. Bu hizmetimizde araç marka ve modelinize göre en uyumlu ve uygun çalışabilecek lpg seti (lpg kiti) belirlenerek bilgilendirilme yapılmaktadır. Ardından çizilen montaj projesi ile hemen montaj aşamasına geçilmektedir. Montaj sırasında aracınızın orijinalliğine hiç bir zarar verilmeden montaj işlemi gerçekleşmektedir. İsteğinize uygun gaz deposu seçimi montaj elemanlarımız nezaretinde yapılmaktadır.

Montaj aşamasından sonra gaz kaçak testleri ve son ayarların ardından test sürüşü gerçekleştirilir. Montaj dahil tüm bu işlemler aracın markasına göre 3 ila 8 saat aralığında yapılmaktadır. Altınoğlu LPGolarak otogaz dönüşümlerinizi en geç bir iş gününde tamamlamaktayız.

Artık otogaz dönüşümünüz tamamlanmıştır. Şimdi yapmanız gereken işlem, otomobilinizin ruhsatına lpg ile çalışır ibaresinin yazılması yani yasal prosedürlerdir. Bu işlem için sızdırmazlık istasyonu,araç muayenesi ve trafik şubelerine müracaat etmeniz gerekmektedir. Toplam 30 gün içinde bu işlemleri yapmanız gerekmektedir. Altınoğlu LPG servislerinde ruhsat işlemleri ile ilgili bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Lpg montaj işi hem bilgi hem tecrübe gerektiren bir işlemdir.Servisimize gelen problemli araçlar incelendiğinde sorunun çoğunlukla montaj hatalarından kaynaklandığını belirtmek isteriz.Bu açıdan araç sahiplerine ‘hangi marka değil hangi montaj servisi’ sloganı ile hareket etmelerini tasfiye ederiz.

Otogaz montajı yaptırarak ;

1-Ortalama %40 oranında yakıt tasarrufu elde edersiniz.

2-Çevreye duyarlı bir yakıt kullanmanın zevkini yaşarsınız.

3-Aracınızda performans kaybı olmaz ve sorunsuz kullanım sağlar.

4-Motorunuzun ömrü uzar ve verimi artar.

Aracınızın otogaz dönüşümünü yaptırmadan önce yeterince araştırdınız mı?

-Firmanın montaj için gerekli izin ve belgeleri var mı?

-Teknik donanımı , cihazları ve altyapısı uyghun mu?

-Personeli montaj için gerekli eğitimleri almış mı?

-Montaj sonrası hizmete yeterli önemi veriyor mu?

-Aracınızı teslim edbilecek kadar güven veriyor mu?

 Bizi tercih eden binlerce memnun müşteri size sunabileceğimiz en büyük referansımızdır.